Akustik Panel

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Akustik Panel | Akustik Kumaş Kaplama

Akustik panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan üründür. Stüdyolarda, sinema salonlarında, müzik odalarında vb. mekanlarda kullanılan paneller vardır. Akustik paneller 2 çeşittir. Bunlar kumaş ve ahşap panellerdir. Kullanım amacı uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlamak ve daha iyi ses performasnı almaktır. 

Akustik Kumaş PanelAkustik Ahşap Panel

Akustik kumaş kaplı panellerde istenilen renkte kumaş kaplama yapılabilir. Uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Bu akustik panellerde kullanılan kumaşlar akustik özelliği olan kumaşlardır ve yanmaya, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Akustik paneller dekoratiftir. İstenilen renkler ve ölçülerde temin edebilirsiniz. Standart olarak 20 mm ve 30 mm kalınlıklarda üretilirler.

Akustik Baffle PanelAkustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik ahşap paneller akustik düzenleme sağlayan, kapalı ortamda gürültüyü emen ve kaliteli ses duyumu sağlayan panellerdir. Üzerleri derzi ve deliklidir. Tavanlarda ve duvarlarda kullanılan modelleri mevcuttur. Akustik ahşap paneller dekoratiftir. Akustik düzenleme sağlarlar.

Akustik Panellerin ön kısmında kullanılan akustik özellikli kumaşların yıpranma, aşınma, solma ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeyle dokunmuştur. Akustik Panellerin model ve renk seçenekleri olup farklı ebatlarda üretilmektedir. İstenilen renklerde üretimi sağlanılan Akustik Paneller ortama ayrıca dekoratif bir özellikte katmaktadır.

Akustik Masa SeperatörüAkustik Paravan Panel

Akustik Panellerin ön ve arka yüzeyi cam tülü ile kaplı değişik renklerde üretilmektedir. Kaplanılan kumaşın darbeye dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bir çok ortamda hem dekoratif görünüm hem de ses problemlerini gidermede uygun bir çözüm sunmaktadır.

Teknik özellikleri; 

  • Nem dayanımı : %95 
  • Ses yutma : 1 NRC 
  • Ağırlık : 4 kg/m2 
  • renk : ral kataloğu,lüksteks,Günder
  • kod: solo, velum, permaphon

Akustik Oda Kiti PanelAkustik Difüzör Panel

KULLANIM ALANLARI: Tüm Çok Amaçlı Salonlar, call center, çağrı merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, tv stüdyoları, müzik odaları, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Ses Kesici Duvar Panelleri | Gürültü Emici Duvar Panoları | Ses Kesici Pano | Sesi Emen Paneller | Ses Kesen Duvar Panoları

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panoları Ortamdaki Ekolanmayı Sönümleyerek Mekanınızın Akustiğini Düzenlemeye Yarayan Dekoratif Ürünlerdir.

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı