Akustik Piramit Sünger

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Piramit Sünger | Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir. Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. Tabi yoğunluğunun yanında birde kalınlıkları önemli bu konuda. Tüm bu detaylar doğrultusunda maliyeti az tutmak hemde sesin ve yankının engellenmesini istiyorsanız mühendislerimizden yardım alabilirsiniz. 

Yanmaz piramit sünger özellikleri nelerdir ? 

Poliüretan köpükten elde edilir.

50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebatlarında üretimimiz mevcuttur.

4cm, 5cm ve 7cm kalınlığında üretilir.

Yanmaz piramit sünger siyah renkte, yanıcı olanı ise antrasit renkte üretilir. İstenirse farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.

Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır ve maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Yanmaz piramit süngerler poliüretan süngerlerden elde edilir. Düz poliüretan süngerlerin makineler yardımıyla şekillendirilmesinden sonra piramit sünger elde edilir. Yanmazlık derecesi yüksektir alev alması durumunda yayma yapmaz bu nedenle olası bir yangını önlemiş olursunuz. Poliüretandan ziyade melamin süngerden elde edilen piramit süngerler vardır onlar daha farklı bir malzeme olarak gösterilir. Daha düşük yoğunluğunun olmasına rağmen aynı frekansta ses kesimi sağlar.

Akustik Piramit SüngerYanmaz Piramit Sünger

Piramit süngerler akustik ses yalıtımı sağlayabildiğinden yani yankı gibi düşük frekanstaki ses olaylarının önüne geçebildiğinden dolayı akustik mekanlarda kullanılmaktadır. Ancak dilerseniz farklı ses kesici malzemelerle birlikte piramit süngeri kullanabilir böylece hem sesi kesersiniz hem yankıyı önler hemde akustik görüntü elde edersiniz. Kullanılabileceği uygulama modellerinden bazıları; stüdyo odası ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, toplantı odası ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, spor salonu ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı, jeneratör odası ses yalıtımı, hidrofor odası ses yalıtımı vb. mekanlar.

Yanmaz Piramit SüngerPiramit Ses Yalıtım Süngeri

Piramit SüngerYanmaz Piramit Sünger

piramit süngerakustik ses yaltm piramit sünger

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı