Renkli Akustik Sünger

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz ses yalıtım uygulamalarımız da kullandığımız renkli akustik süngerlerimizi yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz ebat ve renklerde üretmekteyiz.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Yapılan akustik ses yalıtım uygulamalarımızda 50x50, 50x125 ve 50x100 cm standartlarında ürettiğimiz renkli akustik süngerlerimiz ses geçişlerini engellemekten ziyade ortama akustik bir hava katar ve yankı yalıtımına katkı sağlar. Ebat kalınlık gibi özellikleri isteğinize uygun olarak hazırlanması için belirli bir süre gerekmektedir. Yüzeyinde kullanmış olduğumuz flok dökülme yapmaz bu sayede duvar ve tavan kısımlarında istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Renkli Akustik Tabut SüngerRenkli Akustik Special Sünger

Yüksek ses emilim özelliğine sahip olan renkli akustik süngerlerimiz ses yalıtım uygulamalarımız da oldukça yüksek bir performans göstermektedir. Tek başlarına ses yalıtım malzemesi olarak kullanılamayacağından ses yalıtım uygulamaları öncesinde yapmış olduğumuz keşiflerde hangi malzemeler ile kullanmak gerektiğini belirliyor ve ses yalıtım uygulamalarımız için doğru malzemeleri seçiyoruz.

Renkli Akustik Sünger FiyatlarıRenkli Akustik Yumurta Sünger Fiyatları

Renkli akustik süngerler sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmak ile beraber uzun süre dayanıklıdır,nem ve küflenme gibi durumlara maruz kalmazlar. Uzun süre kullanılıyor olmasından dolayı ekonominize dosttur.

Renkli akustik süngerlerimiz esnek bir malzeme olduğundan istediğiniz şekilde biçimlendirmekteyiz. Duvar tavan akustik kaplama uygulamalarında özel projelerle beraber isteğe uygun tasarımlarda elde etmekteyiz.

Renkli Akustik Kesik Piramit SüngerRenkli Akustik Zigzag Sünger

 Uygulamaları yaparken kendinden yapışkanlı renkli akustik sünger kullanabilir veya sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana sürdükten sonra süngeri uygulayabilirsiniz. Uygulandığı alanda kötü görüntü oluşmasını engellemek için lazer metre kullanabilir düzenli bir şekil ortaya koyabilirsiniz. Duvar veya tavanda sünger taşma yaptığı durumlarda maket bıçağı ile kolaylıkla kesebilirsiniz.

Renkli Akustik Sünger Uygulaması Nasıl YapılırKendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger

 

Renkli akustik sünger fiyatları malzemenin şekline, ebadına, kalınlığına ve yoğunluğuna göre değişir. M2 olarak verdiğimiz fiyatlar için fiyat teklifinde bulunmanız gerekmektedir. 

Renkli Sünger Akustik Ses Yalıtımı Ankara

Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtımı Fiyatları

Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtımı Ankara

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı