Ses Yalıtım Süngeri

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Ses Yalıtım Süngeri | Süngerpan | Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger

Ses Yalıtım Süngeri Nelerdir ? Mekanik gürültülü mekanlarda ses izolasyonu sağlamak için kullanılan ses yalıtım malzemesi çeşitleridir. Bunlar bariyerli süngerpan, ses kesici süngerpan, bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli basotect melamin sünger sesi yüksek oranda engelleyebileceğiniz kaliteli izolasyon malzemeleridir. İki ses yalıtım süngeri arasında epdm ses bariyeri lamine edilerek %90 a varan oranda ses kesen malzeme haline gelmektedir.

 Ses Yalıtım Süngeri Ankara

Ses Yalıtım Süngeri Nasıl Uygulanmalıdır ? Ses yalıtım süngerleri yoğun dansiteye sahip olduğu için ağır malzemelerdir. Uygulandıktan sonra düşme yapmaması için malzeme rapid 800 yapıştırıcı kullanılarak uygulanmalıdır. Bunun için rulo fırça yardımı ile yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı alana sürüyoruz. Ardından malzemeyi uyguluyoruz.

Bariyerli Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları Ankara

Malzemenin üzeri alçıpan ile kapanacak ise mantolama dübeli ile montajda yapabilirsiniz. Hazır bina zemin, tavan ve duvar ses yalıtımı uygulamalarında hava boşluğu bırakarak ses yalıtım süngeri kullanmak malzeme performansını arttırır. Ancak inşaat izolasyonunda tuğla arasında kullanılırsa hava boşluğu bırakmanız gerekmez ve böylece alandan kayıp yaşanmaz.

Bariyerli Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması Ankara

Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Jeneratör dairesi ses yalıtımı, asansör dairesi ses yalıtımı, soğutma chiller grubu ses yalıtımı, kazan dairesi ses yalıtımı, hidrofor ses yalıtımı, evde sinema salonu odası ses yalıtımı, oda ses yalıtımı, ev ses yalıtımı, ortak komşu duvar ses yalıtımı, üst kattan gelen sesler için zemin ses yalıtımı, alt kattan gelen sesler için alt katta tavan ses yalıtımı uygulamaları gibi birçok uygulamada kullanarak ses geçişleri engellenebilir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması Ankara

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı