Duvar Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Duvar Ses Yalıtımı | Ortak Komşu Duvar İzolasyonu Malzemeleri

Duvar ses yalıtımı ortak komşu duvarla aradaki ses geçişlerini engellemek için yapılan ses yalıtım uygulamalarıdır. Duvar ses yalıtımı uygulamaları ile özellikle komşu duvarlardan gelen ve sizi rahatsız eden gürültülerin izole ederek sizlere daha huzurlu ortamlar sunmaktayız.

Duvar Ses İzolasyonuDuvar Ses Yalıtımı

Binalarda duvar ses  yalıtımı uygulamalarımızı gerçekleştirebilmemiz için duvarların en az kaba sıva olması gerekmektedir. Direk tuğla üzerine yapılacak uygulamalar verim sağlamayacaktır.

Duvar Ses Yalıtım Uygulamalarımızı gerçekleştirirken mevcut duvar yüzeyine süngerpan uyguluyoruz. Gürültü oranı yüksek olan ortamlarınız da süngerpan ile beraber ağır epdm ses bariyeri kullanmaktayız. Süngerpanı yapıştırmak için aks rapid solid bazlı yapıştırıcı kullanmaktayız.Yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürüp süngerpan ile kapladıktan sonra çelik profil ile yaklaşık 5 cm kadar hava boşluğu bırakıp, yüzeyini alçıpan ile kaplamaktayız. Daha sonra ses bariyerimizi alçıpanın üzerine uygulayıp yüzeyi tekrar alçıpan ile kaplamaktayız.

Ortak Duvar Ses YalıtımıOrtak Duvar Ses İzolasyonu

Duvar Ses Yalıtımı Uygulamalarımızı inşaatı bitmiş ve yeni inşaat halinde olan yapılarınız da gerçekleştirmekteyiz.

Duvar Ses Yalıtım Uygulamalarımızı ev,ofis ve daha bir çok alanda uygulayarak ortamda ki ses kirliğini absorbe ederek ses kirliliğinin önüne geçiyoruz.

Ortak Komşu Duvar Ses YalıtımıOrtak Komşu Duvar Ses İzolasyonu

Duvar Ses Yalıtımı malzemeleri seçimi oldukça önem gerektiren bir iş olup sektörde yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında ekibimiz ile duvar ses yalıtım uygulamaları malzemelerimizi özenle seçiyoruz.

Duvar Ses Yalıtım MalzemeleriOrtak Komşu Duvar Ses Yalıtım Malzemeleri

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı