Müzik Odası Ses Yalıtımı

Ankara Akustik Ses Yalıtım Firması

Müzik Odası Ses Yalıtımı | Bateri, Piyano Odaları Ses Yalıtımı

Akustik mekanlardan biri olan müzik odaları ses yalıtımı yapımı gerektiren en önemli alanlardandır. Akustik düzenleme yapılacak malzemelerin tümü I. sınıf yanmaz ISO belge ve sertifikasına sahiptir. Bu nedenle yapılan çalışmalarda etkin bir çözümle net bir uygulama yapılabilir.Burada meydana gelen müzik sesleri yok etmek için ses yalıtım uygulamaları yapmak gerekir. Ses Yalıtımında kullanılacak malzemeler yoğunluğuna göre değişkenlik gösterdiği için seçilecek malzeme de o yüzden önemlidir.

Müzik odasına yapılacak Ses Yalıtımı için kullanılacak malzeme ortamın dekoratif özelliğine de renk katması gerekir. Bu nedenle dekor açısından uygun olup olmaması bulunulan ortama göre seçilebilir.

Müzik Odas Kumaş Panel UygulamasıMüzik Odası Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı sadece müzikal yetenek gelişimi için değil, ilerde profesyonel bir müzik kariyeri için de önemlidir. Profesyonel ses kalitesi ile gündüz veya gece özel bir odada özgürce  müzik üretebilirsiniz.

Kumaş Panel UygulamasıMüzik Odası Ses Yalıtımı Uygulaması

Sesin yoğun olduğu bu ortamda meydana gelen en ufak gürültü dahi büyük hatalara neden olabiliyor. Akustik düzenleme sayesinde müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak son derece önemlidir.

Kayıt Odası Ses YalıtımıPiyano Odası Ses Yalıtımı

Stüdyolar, Dublaj ve Kayıt Odalarında yapılacak olan Ses Yalıtımı ve Ses Düzenleme uygulamaları büyük önem taşımaktadır. İstenilen  her alanda uygulanabilen ve isteğe etkin bir çözüm sunan Ses yalıtım uygulamaları yöntemleriyle istenmeyen sesleri yok edebilirsiniz.

Anasayfa

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtımı

Akustik Sünger

Akustik Panel

Sertifikalar

İletişim

Ankara Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Flexi Panel

En çok tercih edilen modellerden birisi olan vicoustic flexi A50 sünger tasarımı ile dikkat çekmektedir.Ortam içerisinde sesin yansımalarını engelleyerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vicoustic Flexi A50 SüngerVicoustic Flexi Sünger Müzik Odası

Devamını oku...

Ankara Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüzeyi piramit formlu akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik piramit sünger görünümü şık bir malzeme olmakla birlikte yankı ve ses emilimi de oldukça yüksektir.

Piramit süngerler 50-70 ve 90 DNS yoğunlukta çeşitli olabildiğinden düşük frekanstaki ses için bile yüksek ses kesen malzeme kullanmaz ve maliyeti dahada aza indirebilmiş oluyorsunuz. 

Yanmaz Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger

Detaylı İncele

Akustik Masa Seperatör | Masa Üzeri Panel

Masa seperatörü yüzeyi akustik kumaş kaplama yapılarak elde edilen kenar detayı alüminyum profilli ve profilsiz olarak üretilebilen çağrı merkezi ve ofislerde sıklıkla kullanılan ses yutucu yankı önleyici akustik ses yalıtım panelidir.

Masa SeperatörüMasa Seperatör Fiyatları

Detaylı İncele

Ankara Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger akustik ortamlar için uygun ses kesimine sahip ses yalıtım süngerlerinden birisidir. Yumurta süngerler yüzey formları sayesinde dekoratif bir malzeme olmasından ziyade yankı ve ses emilimine yüksek oranda sağlayabilmektedir. Bunları sağlayabilmesine olanak sağlana malzeme poliüretan köpüktür. Çeşitli maddelerin karışılması ile farklı yoğunluk ve kalınlıkta yumurta süngerler elde edilir.

Yanmaz Akustik Piramit SüngerYanmaz Akustik Yumurta Sünger

Detaylı İncele

Akustik Yüzer Tavan Paneli | Akustik Tavan Sistemleri

Yüzer tavan paneli dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Yüzer Tavan PaneliYüzer Tavan Sistemleri

Detaylı İncele

Renkli Akustik Sünger | İstenilen Renk ve Modelde

Renkli akustik sünger müzik stüdyoları, sinema salonu, tiyatro odası ,ofis gibi kapalı mekanlarda, hacim akustiği iyileştirmek amacı ile kullanılan değişik form model ve renklerde ürettiğimiz (yumurta, special, piramit, düz, zigzag vb.) ses yalıtım uygulamalarımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz akustik ses yutucu süngerimizdir.

Akustik Renkli Sünger Fiyatları

Detaylı İncele

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Paneli | Akustik Kaplama

Akustik Kumaş Panel dekoratif görünümü oldukça estetik olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Ortamın ses düzeyinin ayarlanmasında etkili olan bu paneller özel askı sistemleri aracılığıyla tavan akustik kaplama uygulamalarında kullanılır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Akustik KaplamaKumaş Kaplı Akustik Panel Kaplama

Detaylı İncele

Ankara Ses Yalıtımı Firması Aksa Acoustic

Ankara Ses Yalıtımı ve İzolasyonu uygulamalarında profesyonelliğini kanıtlamış ve hala kanıtlayan bir firma olarak duvar, zemin ve tavan akustik kaplama, hacim akustiği, ortam akustiği, akustik mimarlık uygulamalarında gerek kendi özel tasarımlarımız gerekse sizin isteğinize uygun tasarımlarda ve ses yalıtım garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Aksa Acoustic Sound Insulation Materials iç ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 592 93 16

Gsm : 0533 039 24 07

ses yalıtım malzemeleri akustik sünger ankara ses yalıtım süngeri ankara ankara ses yalıtımı